İKSV

Lalekart

İKSV MOBİL

İKSV Mobil

İKSV Mobil uygulamasıyla, hem vakfın düzenlediği festival ve etkinliklerle hem de Salon programıyla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Uygulama, İKSV için Vodafone tarafından geliştirilmiştir.

UYGULAMAYI İNDİR

Arşiv

Çevrimiçi gösterimler için son ek seanslar

İlginiz için teşekkür ederiz. Yoğun istek üzerine açılan ek gösterimlerin sınırlı sayıdaki biletleri her gün saat 10.30-22.30 arasında yine filmonline.iksv.org üzerinden satışta.

 

Ek seanslara bilet alan izleyiciler filmlere gösterime açıldıkları günler saat 19.00’dan itibaren 5 gün boyunca filmonline.iksv.org sitesinden ulaşabilecek.

 

Ek gösterim tarihleri:

 

Lillian, 24 Mayıs (29 Mayıs’a kadar izlenebilecek)
Söğüt, 25 Mayıs (30 Mayıs’a kadar izlenebilecek)

1982, 26 Mayıs (31 Mayıs’a kadar izlenebilecek)

 

Bilet satış saatleri: 10.30-22:30 

 

>> Tüm sorularınız için: filmonline.iksv.org


Lale Kart üyeleri biletlerini kendileriyle SMS aracılığıyla paylaşılacak kişiye özel kodları ile indirimli olarak alabilecekler.

 

Lale Kart üyelerinin kullanacakları indirim kodları, kişiye özel ve her film için bir kez geçerlidir. Tarafınıza SMS yoluyla iletilen indirim koduyla bilet satın alma işleminizi filmonline.iksv.org üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Web sitesindeki satın alma sayfasında yer alan kişiye özel kod kutucuğuna Lale Kart numaranız yerine indirim kodunuzu yazarak indirimden yararlanabilirsiniz. 


Biletler, Siyah ve Beyaz Lale Kart üyeleri için her zaman olduğu gibi % 25 indirimle; Kırmızı, Sarı ve Turuncu Lale Kart üyeleri için % 20 indirimle satışa sunuluyor.