İKSV

Lalekart

İKSV MOBİL

İKSV Mobil

İKSV Mobil uygulamasıyla, hem vakfın düzenlediği festival ve etkinliklerle hem de Salon programıyla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Uygulama, İKSV için Vodafone tarafından geliştirilmiştir.

UYGULAMAYI İNDİR

Arşiv

İstanbul Film Festivali’nin çevrimiçi gösterimleri haziran seçkisi ve ek gösterimler

İstanbul Film Festivali gördüğü yoğun ilgi üzerine çevrimiçi film gösterimlerine haziran ayında da devam ediyor. Türkiye’de ilk kez gösterilecek 15 filmlik seçki, dünya prömiyerlerini Venedik, Toronto, Cannes, Tallinn, SXSW film festivallerinde ilk gösterimlerini yapmış filmlerden oluşuyor.


>> İzlemek ve bilet satın almak için tıklayın.

12-26 Haziran arasında filmonline.iksv.org adresinde çevrimiçi izlenebilecek Türkçe altyazılı filmlere yalnızca Türkiye’den erişilebiliyor. Bilet alınan filmler, gösterime açık kaldıkları 5 gün boyunca izlenebilecek. Her gün 21.00’de bir film gösterime açılacak ve 5 gün sonra 21.01’de gösterimden ve sistemden kalkacak. Sınırlı sayıdaki biletler ise aynı platform üzerinden her gün 10.30-22.30 arasında satın alınabilir.

 

Haziran seçkisi ek gösterimler

İstanbul Film Festivali çevrimiçi gösterimleri haziran seçkisine gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler. Yoğun istek üzerine 7 filme ek gösterim açıldı. Ek gösterimlerin sınırlı sayıdaki biletleri yine her gün 10.30-22.30 arasında satın alınabilir.

 

Ek gösterim açılan filmler (filmlere tıklayarak bilet satın alabilirsiniz):

 

Sütliman / Pacified, ‪14 Haziran‬ - ‪19 Haziran‬

Parlak Günlerim / My Days of Glory, ‪15 Haziran‬ - ‪20 Haziran‬

Kestane Ormanından Hikâyeler / Stories from the Chestnut Woods, ‪15 Haziran‬ - ‪20 Haziran‬

Mükemmel Aday / The Perfect Candidate, ‪19 Haziran‬ – ‪24 Haziran‬

Mutlu Günler / Happy Times, ‪17 Haziran‬ - ‪22 Haziran‬

Beyaz Üstüne Beyaz / White On White, ‪21 Haziran‬ – ‪26 Haziran‬

Baumbacher Sendromu / Baumbacher Syndrome, ‪23 Haziran‬ – ‪28 Haziran‬

 

Tüm sorularınız için: https://filmonline.iksv.org/page/yardim/

 

Biletler ve Lale Kart üyeleri için indirim kodları 

Biletler, 10 Haziran Çarşamba günü 10.30’dan itibaren Siyah ve Beyaz Lale Kart üyeleri için % 25 indirimle; Kırmızı, Sarı ve Turuncu Lale Kart üyeleri için % 20 indirimle satışa sunuluyor. İzleyiciler, filmlere teker teker bilet alabileceği gibi toplu film paketi satın alarak 15 filmin tamamını daha avantajlı bir fiyatla da izleyebilecek. Tek bir filmin bileti 9 TL’den, 15 filmlik kombine bilet ise 99 TL’den satışa sunulacak. Üyeler için bu fiyatlar üzerinden % 25'e varan indirim uygulanacak. 

Lale Kart üyelerinin kullanacakları indirim kodları kişiye özeldir. Filmonline.iksv.org sitesindeki satın alma sayfasında yer alan kişiye özel kod kutucuğuna Lale Kart numaranız yerine aşağıdaki indirim kodunuzu yazarak hem tekil hem de paket satın alımında indirimden yararlanabilirsiniz. İndirim kodunuz tarafınıza SMS ile de gönderilecektir. 

 

>>> Çevrimiçi gösterimlerin haziran seçkisi için tıklayın.