İKSV

Lalekart

İKSV MOBİL

İKSV Mobil

İKSV Mobil uygulamasıyla, hem vakfın düzenlediği festival ve etkinliklerle hem de Salon programıyla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Uygulama, İKSV için Vodafone tarafından geliştirilmiştir.

UYGULAMAYI İNDİR

Arşiv

Yıl seçin:

Lale Kart üyeleri ilk 6 ayda neler yaptı?

İKSV Lale Kart üyeleri 2019’un ilk yarısında, müzik, film ve caz festivalleri üye buluşmalarından sergi turu ve stüdyo ziyaretlerine, pek çok ayrıcalıklı etkinlikte bir araya geldi.

 

 

Venedik Bienali Türkiye Pavyonu’na katılan sanatçı İnci Eviner’i ve 15. İstanbul Bienali’nin en dikkat çeken sanatçılarından Burçak Bingöl’ü stüdyolarında ziyaret eden üyeler, Olimpos Sergileri serisinin ilki olan “Portre” sergisini de, serginin küratörü Taner Ceylan ile birlikte gezme fırsatını yakaladı. Tüm festivallerin programlarını herkesten önce öğrenmekle kalmadı, askıya Sarı Lale Kart bırakarak Şener Şen’i biletleri anında tükenen “Zengin Mutfağı” oyunundaki rolüyle tiyatro sahnesinde izledi. Lale Kart 360 etkinlikleri kapsamında ilk kez bu yıl gerçekleştirilen, İbrahim Selim’in sunuculuğunu üstlendiği Birlikte Güzel: Quiz Night ise eğlenceli, müzikli ve interaktif içeriğiyle gönülleri fethetti.

 

Yılın ikinci yarısındaki Lale Kart 360 etkinliklerinde de aynı heyecanla buluşmak üzere!