İKSV

Lalekart

İKSV MOBİL

İKSV Mobil

İKSV Mobil uygulamasıyla, hem vakfın düzenlediği festival ve etkinliklerle hem de Salon programıyla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Uygulama, İKSV için Vodafone tarafından geliştirilmiştir.

UYGULAMAYI İNDİR

Arşiv

Lale Kart Seyahat Hattı’nın sizlere bir yeni yıl sürprizi var: heyecan verici bir Transsibirya gezisi

Lale Kart Seyahat Hattı, Antonina Turizm işbirliğiyle 2018’de üyelerimize çok özel bir tur sunuyor. Rus Çarı’nın özel altın treni ile Pekin’den Moskova’ya Transsibirya Yolculuğu, Çin, Moğolistan ve Rusya’yı ziyaret ediyor. 9 - 24 Haziran tarihlerinde 15 gece 16 gün sürecek, Pekin’den Moskova’ya uzanacak bu Transsibirya gezisiyle siz de anılarınız arasına unutulmaz keşifler ekleyebilirsiniz.

 

 

Lüks tren yolculuklarının öncülerinden “Tsar’s Golden” özel treniyle yapılacak seyahat, Pekin’den başlayacak. Erlian’dan geçerek Gobi Çölü, Moğol Alpleri, Moğolistan’ın başkenti Ulan Bator, Buryatya Cumhuriyeti’nin başkenti Ulan Ude’yle devam edecek yolculuğun devamında Baykal Gölü’ne ulaşılacak. Buradan da İrkutsk üzerinden Novosibirsk, Yekaterinburg, Kazan’ı geçecek yolculuk Moskova’da son bulacak. Nostaljik vagonlarda yapılacak ve 9000 km uzunluğundaki bu çok özel gezide turdan önce her akşam, geçilecek bölgenin tarihi ve kültürleri hakkında küçük toplantılar yapılacak. Bu güne kadar 30 bin kişinin seyahat ettiği gezi, uzman rehberler eşliğinde yapılacak.

 

Güzergah: Pekin – Çin Seddi - Erlian - Gobi Çölü – Ulan Bator – Tonyukuk Yazıtları Ulan Ude – Baykal Gölü – İrkutsk - Sibirya – Novosibirsk Yekaterinburg – Kazan – Moskova

 

Ayrıntılı bilgi için 360@lalekart.org.