www.lalekart.org yenileniyor.
Çok yakında yeni web sitemizle karşınızda olacağız.
Şimdilik, üyelikle ilgili tüm konular için hafta içi her
gün 10.00-13.00 ve 14.00-18.00 saatleri arasında
(212) 334 07 81 ve 334 07 91 numaralı telefonlardan
veya info@lalekart.org adresinden İKSV Lale Kart
Üye ilişkileri ekibine ulaşabilirsiniz.
İKSV ve Lale Kart'ı sosyal medyada
takip etmek için:

İKSV

Lalekart

İKSV MOBİL

İKSV Mobil

İKSV Mobil uygulamasıyla, hem vakfın düzenlediği festival ve etkinliklerle hem de Salon programıyla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Uygulama, İKSV için Vodafone tarafından geliştirilmiştir.

UYGULAMAYI İNDİR

Arşiv

Sıkça Sorulan Sorular

Lale Kart’a nasıl üye olurum?
Lale Kart’a Biletix üzerinden veya info@lalekart.org adresine üye olmak istediğinizi belirten bir e-posta göndererek üye olabilirsiniz. Sarı Lale üyeliği için (212) 334 07 73 ve (212) 334 07 81 numaralı telefonlardan ofis saatleri içinde İKSV ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

 

Üyeliğim ne kadar süre ile geçerli?
Üyeliğiniz, üyelik başvurusu yaptığınız aydan itibaren bir sene boyunca geçerli. Üyeliğinizin sona ereceği tarihi kartınızın üzerinde de görebilirsiniz.

 

Üyeliğimi nasıl yenilerim?
Üyeliğinizi info@lalekart.org adresine üyeliğinizi yenilemek istediğinizi belirten bir e-posta göndererek yenileme bedelleri üzerinden yenileyebilirsiniz. Sarı Lale üyeliğinizi yenilemek için ofis saatleri içinde İKSV ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

 

Üyelik numaram nedir?
Üyelik numaranız, kartınızın üzerinde yazan 16 haneli numaradır. Üyelik numaranız aynı zamanda, üyelik başvurusu esnasında belirttiğiniz e-posta adresinize gönderilmiştir.

 

PIN numaram nedir? / PIN numaramı unuttum.
PIN numaranız, üyelik başvurusu esnasında belirtmiş olduğunuz e-posta adresine gönderilmiştir.
PIN numaranızı hatırlamıyor ya da değiştirmek istiyorsanız, buradan PIN numaranızı öğrenebilir ya da güncelleyebilirsiniz.

 

Üyeliğimi hangi ödeme şekilleriyle gerçekleştirebilirim?
Üyeliğinizi nakit, havale veya kredi kartı ile tek çekim ya da taksit* seçenekleriyle gerçekleştirebilirsiniz.

 

Havale bilgilerimiz:
Garanti Bankası
Beyoğlu Ticari Şubesi - 1671
Hesap ismi: İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı
Hesap no: 6296670
IBAN: TR71 0006 2001 6710 0006 2966 70

 

*Kredi kartına taksit imkânı Garanti, İş Bankası, Yapı Kredi ve Akbank kartlarında geçerlidir. American Express kabul edilmez.

 

Kartımı nereden / nasıl teslim alırım?
Lale Kartınız, üyelik başvurusu esnasında belirttiğiniz adrese gönderildi. Lale Kartınızın gönderimi, üyelik başlangıcını takiben 15 iş günü sürebiliyor. Mavi Lale üyelerimiz Lale Kartlarını başvuru tarihinden 15 iş günü sonra, İKSV’nin 5. katında yer alan Lale Kart Üye İlişkileri ofisinden (Nejat Eczacıbaşı Binası, Sadi Konuralp Cad. No: 5, Şişhane 34433 İstanbul) hafta içi 10.00-13.00 ve 14.00-18.00 arasında teslim alabilirler. Bu saatler içinde müsait olmayan Mavi Lale Kart üyeleri, daha doğru bir yönlendirmede bulunabilmemiz için bizi (212) 334 07 73 ve (212) 334 07 81 numaralı telefonlardan arayabilirler.

 

Kartımı kaybettim. / Kart numaramı hatırlamıyorum.
Kartınızı kaybettiyseniz (212) 334 07 73 ve (212) 334 07 81 numaralı telefonlardan ofis saatleri içinde İKSV ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz. İhbarınızı takiben kartınız tekrar basılarak İKSV’ye gönderilecektir. Kartınızı ihbarınızdan 15 iş günü sonra İKSV’den teslim alabilirsiniz. Adres: Nejat Eczacıbaşı Binası, Sadi Konuralp Cad. No: 5, Şişhane 34433 İstanbul

 

Kartım adresime ulaşmadı.
Lale Kartınızın gönderimi, üyelik başlangıcından itibaren 15 iş günü sürebiliyor. Kartınız bu süre içerisinde size ulaşmadıysa info@lalekart.org adresinden bizi bilgilendirmenizi rica ediyoruz. Mavi Lale üyelerimiz Lale Kartlarını, başvuru tarihinden 15 iş günü sonra, İKSV’nin 5. katında yer alan Lale Kart Üye İlişkileri ofisinden (Nejat Eczacıbaşı Binası, Sadi Konuralp Cad. No: 5, Şişhane 34433 İstanbul) hafta içi 10.00-13.00 ve 14.00-18.00 arasında teslim alabilirler. Bu saatler içinde müsait olmayan Mavi Lale Kart üyeleri, daha doğru bir yönlendirmede bulunabilmemiz için bizi (212) 334 07 73 ve (212) 334 07 81 numaralı telefonlardan arayabilirler.

 

Festival broşürlerine nasıl ulaşabilirim?
Eğer İstanbul Müzik, Tiyatro ve Film Festivalleri broşürleriniz adresinize gelmiyorsa, adres bilgilerinizin teyidi için lütfen bize ulaşın. Güncel festival broşürlerine ve geçmiş festivallerin kataloglarına, PDF olarak aşağıdaki bağlantılardan da ulaşabilirsiniz.

 

İstanbul Film Festivali broşürleri
İstanbul Müzik Festivali katalogları
İstanbul Caz Festivali broşürleri
İstanbul Tiyatro Festivali broşürleri
İstanbul Bienali yayınları

 

Salon İKSV programı için burayı, Filmekimi programı için burayı, İstanbul Tasarım Bienali’yle ilgili ayrıntılar için burayı ziyaret edebilirsiniz.

 

Adres bilgilerimi güncellemek istiyorum.
Güncel adres bilgilerinizi bizimle info@lalekart.org adresinden paylaşabilirsiniz.

 

Üyelik hediye etmek istiyorum.
Hediye üyelik taleplerinizi bize info@lalekart.com'dan iletebilirsiniz.

 

Siyah Lale üyesiyim. Bilet işlemlerimi nasıl gerçekleştirebilirim?
Siyah Lale üyelerimiz kendilerine e-posta veya posta yoluyla gönderdiğimiz rezervasyon formlarını doldurup lalekartbilet@iksv.orgadresine ileterek bilet işlemlerini gerçekleştirebilirler. Lütfen rezervasyon formunuzu bu adrese gönderdiğinizden emin olun.

 

Beyaz Lale üyesiyim. Bilet işlemlerimi nasıl gerçekleştirebilirim?
Beyaz Lale üyelerimiz kendilerine e-posta veya posta yoluyla gönderdiğimiz rezervasyon formlarını doldurup lalekartbilet@iksv.org adresine ileterek bilet işlemlerini gerçekleştirebilirler. Lütfen rezervasyon formunuzu bu adrese gönderdiğinizden emin olun. İstanbul Film Festivali ve Filmekimi’nde bilet işlemlerini rezervasyon formu ile gerçekleştirememekteyiz.

 

Siyah Lale üyesiyim. Biletlerimi ne zaman teslim alabilirim?
Siyah Lale üyelerimiz biletlerini, taraflarına bildirilecek tarih itibariyle, İKSV’nin 5. katında yer alan Lale Kart Üye İlişkileri ofisimizden hafta içi saat 10.00-13.00 ve 14.00-18.00 arasında teslim alabilir ya da aldırabilirler.

 

Beyaz Lale üyesiyim. Biletlerimi ne zaman teslim alabilirim?
Siyah Lale üyelerimiz biletlerini, ilgili festivalin ön satış dönemi sona erdikten bir hafta sonra, İKSV’nin 5. katında yer alan Lale Kart Üye İlişkileri ofisimizden hafta içi saat 10.00-13.00 ve 14.00-18.00 arasında teslim alabilir ya da aldırabilirler.

 

Kırmızı Lale üyesiyim. Bilet işlemlerimi nasıl gerçekleştirebilirim ?
Bilet işlemlerinizi ön satış dönemlerinde hizmet bedeli eklenmeden biletix.com internet sitesi, Lale Kart Çağrı merkezi (0850 755 02 60) ya da İKSV ana gişeden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sarı Lale üyesiyim. Bilet işlemlerimi nasıl gerçekleştirebilirim?
Bilet işlemlerinizi ön satış dönemlerinde hizmet bedeli eklenmeden biletix.com internet sitesi, Lale Kart Çağrı merkezi (0850 755 02 60) ya da İKSV ana gişeden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Mavi Lale üyesiyim. Bilet işlemlerimi nasıl yapabilirim?
Bilet işlemlerinizi Salon İKSV konserlerinin ön satış dönemlerinde hizmet bedeli eklenmeden biletix.com internet sitesi, Lale Kart Çağrı Merkezi (0850 755 02 60) ya da İKSV ana gişeden gerçekleştirebilirsiniz.