İKSV

Lalekart

İKSV MOBİL

İKSV Mobil

İKSV Mobil uygulamasıyla, hem vakfın düzenlediği festival ve etkinliklerle hem de Salon programıyla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Uygulama, İKSV için Vodafone tarafından geliştirilmiştir.

UYGULAMAYI İNDİR

Arşiv

Yeni yılda sevdiklerinizi Lale Kart’la tanıştırın

Yeni yıla bir aydan az zaman kala hayatınızdaki sanatseverler için hâlâ hediye arıyorsanız size harika bir önerimiz var. Festivallerden Salon konserlerine, tüm İKSV etkinlikleri için geçerli öncelikli ve indirimli bilet hakkı; üye buluşmaları, açılış, parti, sergi turu ve stüdyo ziyaretleri gibi pek çok davette bir araya gelme fırsatı ve elbette kültür ve sanatı desteklemenin gururu... Lale Kart’ın dünyasına sevdiklerinizi de davet etmeye ne dersiniz? 

 

Festival programlarınızı birlikte yaptığınız veya sizi derinden etkileyen konserleri, filmleri, oyunları heyecanla anlattığınız yakınlarınıza Lale Kart’la kültür-sanat dolu bir yıl hediye edebilirsiniz. 

 

Yeni yılda sevdiklerinize hediye edeceğiniz Lale Kartlar, yalnızca Lale Kart üyelerine özel olarak, aralık sonuna kadar indirimli. Bize hemen info@lalekart.org adresinden veya (212) 334 07 81 / 91 numaralı telefonlardan ulaşın, hediye ettiğiniz Lale Kartları sahiplerine ulaştıralım. Sevdiklerinizle kültür ve sanatla dolu, eşsiz bir yıl geçirmeniz dileğiyle.