İKSV

Lalekart

İKSV MOBİL

İKSV Mobil

İKSV Mobil uygulamasıyla, hem vakfın düzenlediği festival ve etkinliklerle hem de Salon programıyla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Uygulama, İKSV için Vodafone tarafından geliştirilmiştir.

UYGULAMAYI İNDİR

GELECEK ETKİNLİKLER

*Tüm etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgi ve ödeme seçenekleri için lale.yildirim@iksv.org adresinden veya (212) 334 08 29 numaralı telefondan Lale Yıldırım ile iletişime geçebilirsiniz.

 

46. İSTANBUL MÜZİK FESTİVALİ ÖZEL BULUŞMASI 
16 Şubat Cuma, 10.00
Firuze (İKSV 6. Kat)
Ücretsiz
*Rezervasyon: info@lalekart.org 

23 Mayıs - 12 Haziran arasında düzenlenecek İstanbul Müzik Festivali, bu yıl da şehrin pek çok tarihi ve kültürel mekânında bir yıldızlar geçidine sahne olacak. Festivale konuk olacak dünyaca ünlü orkestraları ve solistleri İstanbul Müzik Festivali Direktörü Yeşim Gürer Oymak’tan dinleyeceğimiz üye buluşmamız, programın açıklanacağı basın toplantısının hemen ertesi günü, Cuma sabahı bir kahvaltıyla başlayacak; Salon İKSV’de piyanist Gülsin Onay, kemancı Sevil Ulucan ve Meral Azizoğlu & Hakan Güngör ikilisinin verecekleri mini resitallerin ardından program sunumuyla sona erecek.
*Bu buluşma Siyah ve Beyaz Lale Kart üyelerimize özeldir, mekân kapasitesi sınırlı olduğu için rezervasyon yaptırmanızı rica ederiz.


 

MİMOZA ZAMANI ADALAR: PRİNKİPO'DA BİR GÜN
25 Şubat Pazar
Büyükada Saat Kulesi Önü, 10.15
205 TL
Rezervasyon: 360@lalekart.org

*Antonina Turizm işbirliğiyle

Şubat’ın son haftası cemrelerin toprağa düşmesi ile birlikte Büyükada’nın bitki yaşamında başlayan muazzam canlanmaya şahit olacağımız, Boğaziçi ile Adalar tarihi ve botaniği konusunda uzman danışmanımız tarihçi Dr. Salim Aydın eşliğinde gerçekleştirilecek gezimize üyelerimizi bekliyoruz.

*Fiyata dâhil hizmetler: uzman rehberlik, fayton, Adalar Müzesi girişi, çay ve kahve ikramı