İKSV

Lalekart

İKSV MOBİL

İKSV Mobil

İKSV Mobil uygulamasıyla, hem vakfın düzenlediği festival ve etkinliklerle hem de Salon programıyla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Uygulama, İKSV için Vodafone tarafından geliştirilmiştir.

UYGULAMAYI İNDİR

GELECEK ETKİNLİKLER

*Tüm etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgi ve ödeme seçenekleri için lale.yildirim@iksv.org adresinden veya (212) 334 08 29 numaralı telefondan Lale Yıldırım ile iletişime geçebilirsiniz.

 

KÜRATÖRLERİ EŞLİĞİNDE "BOŞ EV" VE "ADA"
19 Haziran Salı, 11.00
Arter
Ücretsiz
Rezervasyon için: info@lalekart.org

Arter’de 16 Mart – 15 Temmuz tarihleri arasında Can Aytekin’in “Boş Ev” ve Ali Mahmut Demirel’in “Ada” başlıklı sergileri yer alıyor. Lale Kart üyelerimiz, sergileri “Boş Ev”in küratörü Eda Berkmen ve “Ada”nın küratörü Başak Doğa Temür eşliğinde gezme şansını yakalıyor. Tur boyunca küratörler, sergide yer alan eserlerden seçtikleri örnekler aracılığıyla sanatçıların pratikleri üzerine ayrıntılı bilgi verecekler. Sergiler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Etkinlik kapasitesi sınırlıdır, rezervasyon yaptırmanızı rica ederiz.
Tur dili Türkçedir.

 

 

LEVENT ÇALIKOĞLU İLE “ANTHONY CRAGG: İNSAN DOĞASI”
22 Haziran Cuma, 11.00
İstanbul Modern
Ücretsiz*
Rezervasyon için: info@lalekart.org

İstanbul Modern Müze Genel Direktörü Levent Çalıkoğlu, aynı zamanda müzenin geçici mekânında düzenlediği ilk süreli sergi “Anthony Cragg: İnsan Doğası”nın küratörü. Günümüz heykel sanatının en özgün ve yenilikçi isimlerinden, Britanyalı sanatçı Anthony Cragg’i ağırlayan sergiyi üyelerimize özel bir turda Levent Çalıkoğlu’ya birlikte gezme ve kendisinden dinleme fırsatını kaçırmayın.

*Bu etkinlik Siyah ve Beyaz Lale üyelerimize özeldir.