İKSV

Lalekart

İKSV MOBİL

İKSV Mobil

İKSV Mobil uygulamasıyla, hem vakfın düzenlediği festival ve etkinliklerle hem de Salon programıyla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Uygulama, İKSV için Vodafone tarafından geliştirilmiştir.

UYGULAMAYI İNDİR

GELECEK ETKİNLİKLER

*Tüm etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgi ve ödeme seçenekleri için lale.yildirim@iksv.org adresinden veya (212) 334 08 29 numaralı telefondan Lale Yıldırım ile iletişime geçebilirsiniz.


BOĞAZİÇİ'NİN YALILARI, HALİÇ'İN KÖŞKLERİ
23 Nisan Pazar, 09.00
Haliç vapur iskelesi
175 TL
Rezervasyon: 360@lalekart.org
*Antonina Turizm işbirliğiyle

Harika bir manzara ile yaşanmışlıkları, efsanelerle sonsuz maviliği, tarih ile şehrin yeşilini, eşi bulunmaz bir derinlik ve kapsamda birleştiren bu turumuzda, Haliç ve Boğaziçi’ni yakından tanıyacak, köşk ve yalılarını, mimarileri ve duvarlarına sinen anıları ile gezecek, İstanbul’un bitki ve ağaçlarını öğreneceğiz. Gelin İstanbul’u denizden selamlayalım, masmavi bir öyküye yelken açalım.


Güzergâh: Süleymaniye Camii, Fener Rum Patrikhanesi, Feshane, Kasımpaşa Tersanesi, Rumeli Kavağı, Anadolu Kavağı
Pakete dâhil hizmetler: Özel tekne ile gezi, Haliç ve Boğaziçi alanında uzman rehberlik, kahvaltılık ikramı, öğle yemeği


TRUVA - KAZ DAĞLARI - ASSOS - EDREMİT KÜLTÜR TURU
5-7 Mayıs, 2 gece 3 gün
1000 TL (iki kişilik odada tek kişi konaklama)
Rezervasyon: 360@lalekart.org
*Antonina Turizm işbirliğiyle

2500 yıllık yerleşime ev sahipliği yapan bir köyde uyanacağınız, Kaz Dağlarında sağlıkla nefes alıp, köy meydanında yüzlerce yıllık görkemli çınar ağaçları altında kahvenizi yudumlarken kışın, şehrin yorgunluğunu atacağınız, keyifli bir tur sizleri bekliyor.

 

 
Pakete dâhil hizmetler: İki gün Kozlu Han’da kahvaltı dâhil konaklama, ilk gün Kozlu Han’da yöresel lezzetler ile akşam yemeği, ikinci gün Yahya’nın Yeri’nde balık menüsü eşliğinde akşam yemeği, ikinci gün öğle yemeği, bölgeyi uzman rehber eşliğinde gezme, tüm örenyeri ve milli park giriş ücretleri, konforlu araç ile ulaşım, zorunlu seyahat sigortası